![]() |
|||||||
|
![]() |
Arvostele tämä ravintola Asiakkaiden kommentit
(Ilmoita asiattomasta kommentista)
On lopettanut?
Kummakaan jos haisee tupakka ravintolassa kun henkilökunta tupakoi takahuoneessa. Been there, seen that.
Kuivaa ja maistui enemmän tillilihalle kuin kebabille. Mestassa haisee oudosti tupakka vaikka koko Hansan yläkerrassa ei taida olla yhtään liiketilaa jossa saisi röökata.
Epäkohteliaat työntekijät, eivät mm. huomioineet asiakkaita ensimmäisten 15 minuutin aikana ollenkaan, ja käyttäytyivät kuin "kiire" olisi ollut heidän syytään. Kohtuullisen mauton kebab-ateria ei pelastanut kokonaisuutta.
Palvelu on muuttunut töykeäksi! Koko työporukkamme (n. 30 henkeä) entinen lounaspaikka on mennyt siihen, että tehdään ilmeisesti aivan liian pitkää päivää, jolloin kiukutellaan asiakkaille päin näköä ja törkeästi! Moni muukin jo kääntynyt tiskiltä pois, koska teksti on kamalaa. Mikä nyt on mennyt pieleen? Kebab kai olisi syötävissä vieläkin, tosin ei enää viitsi vaivautua.
Tuppaa unohtumaan milloin mikäkin eines siitä kebab annoksesta.
Erittäin siisti paikka, uudempi paikka, vaikkei ehkä ihan heti löydy H-keskuksesta.
Iskender oli tosi pettymys, kastiketta ihan liian vähän ja leipä kovaa. Lihaa olisi saannut olla enemmän. Palvelu ystävällistä. Ja siisti paikka muuten.
Kouvolan uusi tulokas. Kebabbia saa normaalit Iskenderit, riisillä, ranskalaisilla, kermaperunoilla ja niin edelleen. Rullakebab on kokonsa puolesta hyvää normaalia keskitasoa. Kebabliha pyörii vartaassa asiakkaiden nähtävillä, todennäköisesti tukusta. Joka päivä tuntuu olevan joku "erikoistarjous." Salaattipöytä ei ansaitse kehuja.
|
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
© 2023 kebabille.com Sivun alkuun | Palaute |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||