![]() |
|||||||
|
![]() |
Arvostele tämä ravintola Asiakkaiden kommentit
(Ilmoita asiattomasta kommentista)
Paikka lopetettu Prisman laajennuksen takia - jatkavatko sällit jossain muualla?
Seisova pöytä loistava. Hinta/laatisuhde kohillaan. Pizzoissa voisi olla enemmän vaihtelua. Ruokailutilat ovat erittäin askeettiset, mutta toimii näinkin. Palvelu on ok.
Annosten koissa ei valittamista. Hinnat on hyvät. Palvelu toimii. Erittäin mielenkiintonen pöytäjärjestely.
Reilu seisova pöytä lounasaikaan. Nälkä lähtee. Seisovan pöydän valikoimaa voisi muutella eri päivinä (viikkoina).
Näköjään on pojat tehny remonttia sitten viimekäynnin. Safkat on edelleen oikein hyvät, mutta hintataso on hivenen korkea ja annoskoko on selkeästi pienentynyt.
Syöty rullakebab (6e). Kääräisty pizzapohjaan, kastike melko mietoa. Täytteenä ollut juusto ihmetytti hieman. Palvelu ystävällistä, nälkä lähti.
Oikein hyvää kebabia ja ainakin nälkä lähtee (yleensä). Henkilökunta ei aina ihan tässä maailmassa, mutta kyllä siellä aina pärjää. Ranskalaiset ovat todella hyviä.
Lounasaikaan aina täysi. Ihan ok soosit ja sörsselit.
|
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
© 2023 kebabille.com Sivun alkuun | Palaute |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||